שיקום ממוחשב

כתר דיגיטלי – כתר בסריקה ממוחשבת

שיטה מהפכנית ומתקדמת להתקנת כתרים בשיניים תבטיח לכם תוצאות מעולות והתאמה מושלמת לפה בזמן קצר ביותר

כתרים בשיניים נועדו לשמור על שורש השן באמצעות כיסוי חרסינה המדמה את השן השבורה. הם מיוצרים במיוחד על פי גודל השן המוחלפת ובאמצעות מדידה ידנית, בהליך הכולל מספר פגישות בין המטופל לבין הרופא. כעת, שיטה חדשה ומהפכנית מאפשרת את קיצור התהליך והפיכתו למדויק ביותר, באמצעות כתר דיגיטלי.ו לכם כתר דיגיטלי מהיר, אמין ומדויק. מעוניים לשמוע פרטים נוספים? צרו קשר עכשיו!

במרפאתנו ציוד מתקדם לסריקה ממוחשבת וחריטת כתרים בציפוי חרסינה

כתר דיגיטלי מאפשר התאמה אסתטית ומדויקת יותר לפה, באמצעות תכנת מחשב מיוחדת הסורקת את חלל הפה ומתאימה לו את הכתר הטוב ביותר.

כיצד זה עובד? המערכת הממוחשבת מבצעת צילום וסריקה של חלל הפה ויוצרת הדמיה וירטואלית תלת ממדית של השיניים הדורשות טיפול.

המידע מועבר מיד עם סיום הפגישה למרכז המידע ושם מיוצר הכתר, באמצעות מחרטה ממוחשבת. התהליך דומה באופן מסוים להדפסה תלת-ממדית שהופכת לפופולארית ביותר בשנים האחרונות ומשנה את האופן בו מיוצרים דברים רבים בעולם.

החומר ממנו מיוצר הכתר נתון כמובן לבחירתו של המטופל – חרסינה, זרקוניה או חומרים אחרים. התוצאה מדויקת ומעניקה למטופל כתר איכותי ובהתאמה מלאה.

תהליך טיפול מהיר אודות לציוד המתקדם לשיקום הפה שבמרפאה

אחד היתרונות המרכזיים של התהליך הוא פרק הזמן הקצר יחסית בו הוא מתבצע. לקיחת מידות הכתר נעשית באופן ידני ונחשבת לרוב למאוד מדויקת, אולם היא דורשת גם מספר ביקורים של המטופל אצל הרופא. השיטה הדיגיטלית לעומתה, מקצרת את מספר התורים אצל הרופא המטפל ומבטיחה דיוק מרבי בהתאמת הכתר לחלל הפה.

זאת ועוד, בשיטה הדיגיטלית ניתן ליצור גם מספר כתרים במקביל. התאמת כתרים באופן ידני למספר שיניים יחד היא פעולה המצריכה מספר ביקורים לצורך התאמת הכתרים עד לשביעות רצונו המלאה של המטופל. 

בשיטה הדיגיטלית לעומת זאת, המאפשרת צילום תלת-ממדי של חלל הפה, ניתן לקבל תוצאות משביעות רצון כבר לאחר הפגישה הראשונה. 

זהו יתרון משמעותי עבור המטופל, החוסך ממנו ביקורים חוזרים ונשנים ומבטיח לו תוצאות מיטביות כבר לאחר הפגישה הראשונה. 

מכיוון שפרק הזמן הנדרש להתקנת הכתר קצר, ברוב המקרים אפשר גם לוותר על הכתר הזמני.

לסיכום, הליך ייצור הכתר הדיגיטלי טומן בחובו בשורה של ממש בתחום רפואת השיניים. 

מבלי להמעיט בערכם של הכתרים הנמדדים באופן ידני, שיטה זו מאפשרת דיוק מרבי בעיקר אצל מטופלים שמבנה הפה שלהם מורכב קצת יותר מהרגיל ומעניקה ביטחון כי הכתר יתאים בדיוק לחלל הפה. 

שעות הטיפול הקצרות והטכנולוגיה החדישה יבטיחו לכם כתר דיגיטלי מהיר, אמין ומדויק. 

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים? צרו קשר עכשיו!